EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.

En güncel haberler, paylaşımlar çeşitli aktiviteler formumuzda.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMuhabbed

Rüştü Reçber, Galatasaray'a transfer oluyor

YazarMesaj
S3LV4
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
S3LV4

Rüştü Reçber, Galatasaray'a transfer oluyor Empty
MesajKonu: Rüştü Reçber, Galatasaray'a transfer oluyor   Rüştü Reçber, Galatasaray'a transfer oluyor Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 6:18 pm

Kendini dışlanmış hissettiğini söyleyen Rüştü, Galatasaray'ın teklifini tereddütsüz kabul etti.
Reklam
Rüştü'nün kararında Zico'nun sözü etkili oldu. Sakatlığının ardından zor günler geçiren ve Fenerbahçe’de aradığı ilgiyi bir türlü bulamayan milli kaleci Rüştü Reçber, Galatasaray’ın kendisine yaptığı transfer teklifini kabul etti ve 3 yıllığına Sarı-Kırmızılı kulüp ile anlaştı. Milli Takım kampında bulunan Rüştü, “Yeniden döndükten sonra Fenerbahçe’de huzur bulamadım” diye konuştu.

ZİCO’YA BOZULDU

Başkan Yardımcısı Adnan Polat’ın, Mondragon’un Köln ile prensip anlaşmasına varması üzerine milli kaleci ile temasa geçtiği belirtiliyor. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Rüştü’nün de Zico’nun ‘Rüştü bizim üçüncü kalecimiz’ demesine çok bozulduğu ve “Fenerbahçe’de dışlandım. Artık oynamak istiyorum” sözleriyle yapılan teklifi kabul ettiği belirtiliyor. Bu konudaki son açıklama milli maçlardan sonra yapılacak.

Rüştü Reçber, Galatasaray'a transfer oluyor
1 sayfadaki 1 sayfası