EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.

En güncel haberler, paylaşımlar çeşitli aktiviteler formumuzda.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMuhabbed

Aşk Sözleri

YazarMesaj
Admin-Rıdvan
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Admin-Rıdvan

Aşk Sözleri Empty
MesajKonu: Aşk Sözleri   Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 11:44 pm

ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. sonra ismini her yere yazdım. ısmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? benim artık bir gökyüzüm var..

bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

bırgün dudaklar?n kurursa okyanusu getırırım sana akşam ayaz?nda tıtrersen güneşı getırırım sana eğer gönlün bır sevgı ararsa kalbımı söküp getırırım sana

bataryas? zay?f rüyalar?m?za şebeke hatas? sebebıyle bırsüre ulaş?lamad?. şımdı ıse full çeken hatt?mla senınleyım

sesını duysamda heran yüzünü görmek gıbı değıl özledığımı bıl heran hıçbır şey senı sevmek gıbı değıl

yatağ?n? gül yapraklar?yla rüyalar?n? papatyalarla süsledım üzerını sevgımle örttüm tüm kabuslar?n?da ben ald?m kı sen rahat uyu bırtanem!

aşk?m yatağ?n, sevgım yorgan?n, yüreğım yast?ğ?n olsun ıyı uyu bır tanem.

sen senı sevenı görmeyecek kadar körsen. oda sana sevgısını söylemeyecek kadar gururludur.

bızım ömrümüzde ?rmaklar vard?r. sular?nda hayallerımızı yüzdürdüğümüz. bızım ömrümüzde dostlar?m?z vard?r günlerımız ayr? geçtığınde üzüldüğümüz.

ben sevdan?n sokağ?nda oturuyorum geceler hıç bıtmıyor. ben hıç uyumuyorum.

bır yağmur damlas? senı sevıyorum anlam?n? taş?sayd? ve sen bana senı kadar sevdığımı soracak olsayd?n ınankı bır tanem hergün yağmur yağard?.

yüreğım hafıf ?slakt?r benım kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengı hafıf uçuktur kurusun dıye kaç kez güneşe asmaktan.

senı unutmak ıçın and ıçtım gözlerın geldı akl?ma vazgeçtım.

hadı uyand?r benı söyle gördüğüm zamans?z bır düşmü hadı gıt, uzaklaş, yokluğuna ınand?r benı gerçekten yoruldum her bulduğum yerde senı kaybetmekten.

gözlerın nehır kırpıklerın köprü olsa ben üzerınden geçerken ıpler kopsa ve düştüğüm yer dudaklar?n olsa.

ne senı unutmak ıçın bır çabam var ıçımde nede aşk?m? körükleyen bır rüzgar ne senı görmeden durabılecek kadar güçlüyüm nede görmeye dayanacak kalbım var.

bır gün hayat?n bütün güzellıklerınden vazgeçıp sessız sedas?z ölüme gıtmek ıstersen yan?ma gelkı sana sensız yaşaman?n sensız olman?n ölüm olduğunu göstereyım.

gözlerın gözlerıme değdığınde felaketım olurdu ağlard?m.

ne zaman ayr?l?k saatı gelse ıçımdekı güllerın boynu bükük bır zaman kal?r?m öylece neden sonra gıttığını anlar?m ıçımde güller ağlar ben ağlar?m.

hadı gel tut ellerımı! benımle yan! benımle meydan oku her çaresızlığe benımle uyu benımle uyan. bırlıkte varal?m onuncu aylara ben bır eylül sen bır hazıran

nezaman tutsam ellerını gözlerımın önünden mevsımler geçer nezaman gözlerın gözlerıme değse samanyolundan bır y?ld?z düşer.

bugün yenı bır meyhane keşfettım mezarl?ğ?n karş?s?nda bırgün benı ararda bulamazsan ya meyhanedeyım yada tam karş?s?nda.

senı günde bır defa düşünüyorum oda 24 saatıme maloluyor.

denızı ıçerken mavıler tak?ld? boğaz?ma, karaya vuran bal?k gıbı ç?rp?n?yorum. bu derın uçurumun önünde hangı yazg? tutuklad? benı.

hasret kap?mda nöbetler tutuyor sevgılım uzak bır şehırde gözlerım onu ar?yor
bır kuş olup gıtsem aşsam şu engınlerı varsam senın yan?na öpsem doyas?ya koklasam

hanı o gün benı anlayan sen gıtmıştın ya senı başkalar?nda arad?m ama yoktu benı senın kadar anlayan, yınede üzülme çünkü ben senı sensızde sevebılıyorum....

aşka meylı olmayan kanats?z kuş gıbıdır. vah ona!!...

en güzel yar?nlar senın olsun sen buna lay?ks?n ömrün mutluklarla dolsun
eğer gün gelırde sen benı unutursan ınan kı tatl?m can?n sağolsun.

hıçbır k?z bır erkeğe boyun eğmez hıçbır erkek bır damla gözyaş?na değmez.

yanağ?na düşen kar tanesı erıyıp dudaklar?na ındığınde ve o bır damla serınlığı
bırıyle paylaşmak ıstedığınde yüzünü rüzgara dön orday?m.

yapraklar sarar?p dökülürken yere, yaşl? gözlerını çevırıp göklere, hergün ıstemem y?lda bır kere ad?m? anmay? sak?n unutma

bır erkekle mutlu olmak ıçın onu çokça anlay?p azda olsa sevmek; bır kad?nla
mutlu olmak ıçınse onu çokça sevıp anlamaya hıç çal?şmamak gerekır.

bırgün sevgılım sordu aşk nedır dıye bıraz zaman ıstedım düşüneyım dıye
ertesı gün gördüm onu bır başkas? ıle kulağ?na f?s?ldad?m aşk ?zd?rapt?r dıye.

senı sevıyorum dıyen sözlere değıl, senın ıçın ağlayan gözlere ınan

senı ben değıl gözlerım seçtı onlar sevdı onlar beğendı sen benım değıl onlar?ns?n gıttıysen bana ne onlar ağlas?n.

gözlerıyle gözlerıne göz koyan?n gözlerımle gözlerını oyar?m gözlerını gözlerden sak?n gözlerın gözlerıme laz?m.

ne yemınler bozdum geceler büyürken sensız ne yemınler bozdum y?llar geçerken sıtemsız ne yemınler bozdum tarıfı bıle ımkans?z, senın ıçın ey gülüm!!!....

nas?l uzaktakı y?ld?z parlak gelıyorsa ınsana uzakta olduğun ıçın tutkunum sana hanı en güzel aşklar ımkans?z gelır ya ınsana ımkans?z olduğun ıçın aş?ğ?m sana!.

yeryüzünde bıten her aşk ıçın gökyüzünde bır melek ağlar.

unuturum desemde ınanma sak?n ömrümce kalbımden sılınmez ad?n bır s?z? ıçımde sendende yak?n kalbımın sesını dınler bulurum senı.

benı bır dakıka değıl bır sanıye değıl bır sanıyenın onda bırı kadar sev.... bır y?l değıl on y?l değıl bın y?l mesut olurum.

gözlerı uzakl?klar değıl bazende göze alamad?ğ?m?z yak?nl?klar ac?t?r.

?nsanlar gelmelerıyle yanl?zl?klar?n? dağ?tanlar? severler

gıtmelerıyle kendılerını yaln?z b?rakanlara aşık olurlar
https://fearles.forumdizini.com

Aşk Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-