EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCEDE SINIR YOK.FARKIMIZ ÇOK.

En güncel haberler, paylaşımlar çeşitli aktiviteler formumuzda.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMuhabbed

Karışık Aşk Sözleri

YazarMesaj
Admin-Rıdvan
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Admin-Rıdvan

Karışık Aşk Sözleri Empty
MesajKonu: Karışık Aşk Sözleri   Karışık Aşk Sözleri Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 6:13 pm

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...
Sen, yalçın bir tepede, hırçın rüzgarlara karşı korunaksız bir papatyasın, ben ise seni kaybetmemek için köklerine sarılmış, toprağınım....
Senden başka bir tane yok bu dünyada,gülümsemeyi asla unutma,gözlerinin içi gülsün gülerken,bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman nemli kalsın göz pınarların sevdiceğim!
Senden önce bir sevgim vardı desem yalan olur, koynumda kokun ruhumda hüzünüm senden önce sevdim desem yalan olur.Göğsümde başın, gönlümde aşkın senden önce taptım desem yalan olur. Bilmedin sen kıymetimi desem yalan olur. Bilmedin sen sevmesini desem yalan olur. Varlığımda yokluğumda sensiz yalan olur.Mutluluğum mutsuzluğum sensiz yalan olur. Gözyaşları gülmelerim sensiz yalan olur. Duygularım umutlarım sensiz yalan olur...
Seni Çok özledim. Seni Her özlediğimde Kalbime Bir ıyldız Çizdim. Seni Ne Kadar özlediğimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir Gökyüzüne Sahibim Canim!!
Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.
Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...
Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.
Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
Seni denizdeki kumlar, gökteki ıyldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve günesin ışıklarından daha çok seviyorum.
Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde...
Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime mal oluyor.
Seni her düşündüğümde kalbime bir ıyldız çiziyorum. Benim simdi kaç ıyldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni...
Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düsen her yağmur damlasını tutmaya çalış.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadıklarınsa,benim sana olan sevgimdir.
Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpası kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum BİTANEM. Seni çok ama çok SEVİYORUM...
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adini aşk koyardım...
Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inanmalısın!
Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymaıy başarıyorsun...
Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymaıy başardığın için...
Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.
Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandı.Sen varsan her şey tamam, sen yoksan her şey yalan..
Seni unutmak için ant içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.
Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarıyla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmaıy asla
Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.
Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.........
Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve de güzelsin ama aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin..!
Senin için ağladım,senin için ateşe atıldım ,acıları paylaştım;şunu bil ki dünya duruna canım çıkana dek buna devam edeceğim.SENİ SEVİYORUM.
Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlk defa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEÐİM...
Senin yanında olunca her şeyi unutup bir hayal aleminde yaşıyorum, huzur doluyorum, mutlu oluyorum. Gönlüm bir pınar gibi akıp gidiyor, olmayacak umutlara kapılıyorum ve anlıyorum ben asla ayrılamam. Bunu anladıkça üzülüyorum hatta ağlıyorum.
Seninle tattım ben her mutluluğu,bırakıp gidersen bil ki yaşamam,canımdan ömrümden ne istersen al,GüLü SUSUZ SENİ AŞ KSIZ BIRAKMAM
Sensiz olmuyor, yerine konmuyor; kimsenin eli senin gibi dokunmuyor. Karlara inat yürürüm yollarına; adını camlara yazdım, okunmuyor!
Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, elbette aşk dediğin böyle olmalı..Ben imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmaıy bilirim ne unutmaıy, kayboldum kuytusunda yansızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların...
Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.
Sesini duysam da her an görmek gibi değil. özlediğimi bil, her an hiç bir şey seni sevmek gibi değil..
Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...
Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede ıyldızlar gibi parlaıyp sönmektir.ölmezliği düşünmek bence boşuna emektir.sevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir...
Sevdiğimiz zaman aşk o kadar büyüktür ki, bir bütün olarak içimize sığmaz, sevdiğimiz insana doğru yayılır
https://fearles.forumdizini.com

Karışık Aşk Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-